Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Бургас, Сарафово
1 800 €
3 520.49 лв.

(8.37 €, 16.37 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:30 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 301 пъти.
Площ:
215 m2
Етаж:
2-ри от 4

Описание на имота:

Изложение 'Югозапад

Оферта 004002

Всички НАЕМИ в САРАФОВО на едно място, може да видите на сайта:

www.ImotiSarafovo.com

ОПИСАНИЕ НА ИМОТА:

Отдаваме многостаен апартамент за дългосрочно наемане в нова сграда без такса поддържа в центъра на кв. Сарафово.

Апартамента се състои от 50кв. дневна с кухня, 4 отделни спални, мокро помещение, 2 бани, килер, просторен коридор и 4 отделни тераси към всяка от спалните.

Към апартамента има 2 паркоместа в самия двор на сградата. Търсим наематели без домашни любимци, а при наличието на такива цената на наема ще бъде друга.

Агенция 1 за Сарафово с 14 годишен опит.

Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733 Услуги на брокерите на недвижими имоти
Особености
Обзаведен
За контакт:
0876878724
Агенция:
САРАФОВО НЕДВИЖИМОСТ
0876878724
САРАФОВО НЕДВИЖИМОСТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.

град Бургас, Сарафово
Обява: 2f176978372581794

1 800 €
3 520.49 лв.
История на цената
(8.37 €, 16.37 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Сарафово

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност